Letní škola Ohm International Summer School 2024 v Norimberku

22. 4. 2024

S potěšením oznamujeme konání mezinárodní letní školy Ohm 2024 , která se bude konat od 15. do 26. července v kampusu v německém Norimberku.

Obecné informace

Ohm International Summer School (Ohm-ISS) nabízí studentům z celého světa příležitost proniknout do zajímavých témat v interkulturním prostředí.

Kompletní nabídka letní školy Ohm-ISS zahrnuje 4 různé kurzy, z nichž si můžete vybrat, a pestrý kulturní a volnočasový program pro všechny účastníky letní školy. K dispozici je také základní varianta.

Kurzy

• Plánování v rané fázi na bázi umělé inteligence pro průmysl AEC
  • Sebevědomá a efektivní komunikace
  • Produkce elektronické hudby
  • Nové formy udržitelného řízení: Due Diligence a digitalizace v udržitelných dodavatelských řetězcích

Podrobné informace o učebních plánech a profilech pro přijetí do jednotlivých kurzů jsou k dispozici na webových stránkách.

Důležité informace k přihlašování

Úplný poplatek Ohm-ISS: 850 €

Základní poplatek za volitelný kurz: 640 € (pouze kurz)

Uzávěrka přihlášek: 15. května 2024

Stipendia

Studenti z České republiky mohou požádat o stipendium na letní školy v Bavorsku od Bayerisch-Tschechischen Hochschulagentur (BTHA).

Více informací naleznete na webových stránkách BTHA.

Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím kontaktujte koordinátorku letní školy Rebeccu Ehrig na adrese ohm-iss@th-nuernberg.de.