Přijď se k nám podívat!

Váháš, kterou výšku si vybrat po střední škole? Přijď se podívat k nám na PEFku a zjisti, co u nás můžeš studovat. Nech se vtáhnout příjemným moderním prostředím fakulty, ponoř se do studentské atmosféry, promluv si s našimi pedagogy a studenty, nakoukni pod pokličku laboratoří a učeben nebo zjisti, kde naši studenti odpočívají nebo se připravují na výuku. 

Těšíme se na Tebe!

Den otevřených dveří

V 15:00v posluchárně Q02 přivítají současní studenti a představí Ti naši fakultu a program dne. Doporučujeme dorazit již ve 14:45, abys slyšel všechny důležité informace.

Následně se můžeš přijít podívat na prezentace jednotlivých studijních programů, které budou probíhat ve 30 minutových cyklech od 15:30 do 17:00. V 16:30 také začíná prohlídka naší fakulty, kterou připravili naši studenti.

Po celou dobu budou k dispozici zástupci Studijního, Zahraničního oddělení i kolejí a menz. Budeme se na Tebe těšit v budově Q, Provozně ekonomické fakulty, Zemědělská 1, Brno.

  • Fakultní DOD 1. 12. 2023
  • Celouniverzitní DOD 26. 1. 2024
  • Fakultní DOD 16. 2. 2024
  • DOD pro navazující studium 12. 4. 2024

Prohlédni si fakultu!

Ve videu najdeš průvodce celou fakultou. Podíváš se do učeben i do laboratoří, kde probíhá výzkum. Zjistíš, kde najdeš svoji studijní referentku a nebo třeba kde si můžeš nabít telefon.

* PR oddělení nalezneš nově v -1 patře

Proč právě PEF MENDELU?

Video, které určitě stojí za shlédnutí je právě tohle. Najdeš v něm všechny potřebná fakta, detaily i informace, které Ti pomůžou se rozhodnout, jestli je pro Tebe Pefka to pravé.

Prohlédni si videa jednotlivých bakalářských studijních programů

Studijní ambasadoři

Ambasadorka pro ekonomické programy
Studentka programu Management obchodu a služeb

Máš nějaký dotaz ke studiu na PEFce? Ptej se!
Veronika Kubíčková
Ambasadorka pro informatické programy
Studentka programu Systémové inženýrství a informatika.

Máš nějaký dotaz ke studiu na PEFce? Ptej se!
Lenka Kuchyňková
Ambasadorka pro ekonomické programy
Studentka programu Ekonomika a Management

Máš nějaký dotaz ke studiu na PEFce? Ptej se!

Naše ocenění