Výška nanečisto

Výška nanečisto je akce, které se můžou zúčastnit zájemci o studium na PEF a zjistit, jak probíhá běžná výuka vysokoškoláka. Zjistí, co je to přednáška a jak probíhá cvičení. Získají nové znalosti a prozkoumají prostory školy a zároveň si mají možnost popovídat se stávajícími studenty.

studenti

Informatika naostro

Jedná se o dvoudenní seminář, na kterém zájemci o studium informatiky vyzkouší nejmodernější technologie a zjistí, co obnáší studium informatiky. Studenti mají možnost na konci kurzu získat certifikát a na jeho základě mohou zažádat o prominutí přijímací zkoušky.

DOD

Prezentace na SŠ a gymnáziích

Naši stávající studenti se moc rádi přijedou podělit o své zkušenosti se studiem na naší fakultě právě k Vám. Pravidelně se účastníme prezentací, diskuzí, menších i větších „veletrhů“ vysokých škol pořádaných pro střední školy.

Zajímá Vás, jak a co se na PEFce studuje? Rádi představíme naši fakultu a zodpovíme zvídavé dotazy všech studentů, nejen maturantů.

V případě zájmu pište na email: pr@pef.mendelu.cz

přednáška na střední škole

Exkurze na PEF MENDELU

Jak nejlépe poznat vysokoškolské prostředí, nasát atmosféru akademické půdy univerzity a speciálně naší fakulty? Pro Vaši třídu či skupinu studentů rádi připravíme exkurzi na naší fakultě šitou přímo na míru!

Přijďte si prohlédnout PEFku, nahlédnout do našich laboratoří, zjistit důležité informace o studiu, popovídat si s našimi studenty či si na den vyzkoušet, jaké to je stát se vysokoškolákem.

Pro bližší informace nás kontaktuje na: pr@pef.mendelu.cz

přednáška

Středoškolská odborná činnost

Jste šikovní, cílevědomí, ambiciózní, zvídaví?

V rámci své SOČky můžete propojit své bádání a poznávání s Provozně ekonomickou fakultou. Získáte nejen nové zkušenosti, lepší orientaci v odborné problematice a zároveň se PEFka může stát odrazovým můstkem pro Vaše budoucí studium či kariéru.

V případě zájmu pište na email: pr@pef.mendelu.cz

konference

Memorandum o spolupráci

Provozně ekonomická fakulta si velmi váží práce středních škol, které připravují své studenty na další vysokoškolské vzdělávání. Jako protislužbu nabízí naše fakulta středním školám spolupráci v podobě uzavření Memoranda o spolupráci. Účelem je podpořit a propojit vzájemnou spolupráci v rámci specializovaných přednášek, debat či seminářů vedených našimi akademiky či přiblížit studentům středních škol studium na VŠ.

podpis