Zůstaňme v kontaktu!

Provozně ekonomickou fakultu jste opustili po úspěšných státnicích bakalářského, magisterského nebo možná i doktorského studia. My na vás ale nezapomínáme a doufáme, že se s vámi na půdě fakulty znovu setkáme! Pro registrované absolventy připravujeme newsletter ve formě časopisu, ve kterém se budete pravidelně jednou za půl roku dozvídat nové zajímavosti a informace. Zjistíte, co nového se na fakultě událo a jaké akce se chystají. Zároveň se zde na webu dozvíte o akcích přímo pro vás a nebo o akcích, na které se můžete dorazit podívat i jako běžná veřejnost.

Odběr newsletteru a klub absolventů

Registrace v UIS

Pokud máte zájem o pravidelné zasílání newsletteru a máte údaje pro přihlášení do UIS, pak je nejjednodušší na následujícím odkaze vyplnit potřebné údaje a my Vám hned při nejbližší příležitosti newsletter zašleme.

Registrace bez UIS

Napište nám na e-mail pr@pef.mendelu.cz a my se vám obratem ozveme a potvrdíme vaši registraci pro zasílání newsletteru.

Časopis @pef

Akce

Chystáme pro vás akce zaměřené přímo na vás absolventy. Těšíme se, až vás provedeme celou fakultu, ukážeme, co je nového a společně posedíme nad šálkem dobré kávy!