Vítejte v sekci věnované vám – našim úspěšným absolventům! Na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity jsme hrdí na každého jednoho absolventa, který prošel našimi programy.

Zde najdete Klub absolventů, díky kterému zůstanete v kontaktu s námi i se svými spolužáky. Sekce Naši absolventi zase slouží ke sdílení inspirativních příběhů, rozhovorů a novinek některých z vás, kteří se s námi rozhodli sdílet své úspěchy. Chcete s námi navázat spolupráci skrz vaši firmu či organizaci? Více informací naleznete v sekci Spolupráce s firmami.

Kontaktujte nás

Pokud jste také naším absolventem a chtěli byste se podělit o svůj příběh, neváhejte nás kontaktovat. Vaše úspěchy jsou pro nás důležité a rádi je sdílíme s celou naší akademickou komunitou.

PR oddělení PEF MENDELU
Kancelář: Q1.101 a Q1.100 (-1 podlaží, vlevo od výtahu)

Děkujeme všem vám, našim absolventům, za vaši tvrdou práci, odhodlání a přínos akademické obci. Vaše úspěchy nás inspirují a jsou důkazem kvality vzdělání na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity.

Kopie diplomu či jiná potvrzení o studiu

Potřebujete oficiální dokumenty týkající se vašeho studia? Získejte potvrzení, ověření vzdělání či duplikát diplomu. Vyřízení žádosti je snadné – pošlete ji poštou nebo elektronicky (ISDS, e-mail s elektronickým podpisem) s vyplněným formulářem.