Seznamte se s novými studijními programy na PEF MENDELU!

29. 4. 2024

Hledáš smysluplnou a lukrativní kariéru v dynamicky se rozvíjejících oborech? Pak jsi na správném místě! Naše fakulta právě nabízí nové špičkové studijní programy Marketing, Ekonomické modelování a aplikovaná statistika a Cirkulární ekonomika. Přihlas se na PEFku a zajisti si vynikající uplatnění na trhu práce ihned po absolutoriu.

Ekonomické modelování a aplikovaná statistika

Ponoř se do analýzy dat a získávej odborné znalosti na pomezí statistiky a ekonomie. Během studia využiješ nejmodernější softwarové a programovací techniky a zapojíš se do soutěží a hackathonů. Poslední semestr budeš mít dost času na stáže špičkových zaměstnavatelů a psaní diplomové práce.

Cirkulární ekonomika

Chceš být součástí ekologické transformace a udržitelného rozvoje podnikání? Obor Cirkulární ekonomika je určený pro budoucí manažery udržitelnosti. Získej znalosti a dovednosti potřebné k řízení změn a implementaci ESG strategií. Staň se lídrem v udržitelném hospodářství a formuj budoucnost ve prospěch životního prostředí!

Marketing

Věříme, že teoretické znalosti jsou stejně cenné, jako praktické zkušenosti. Díky spolupráci s firmami a marketingovými agenturami se budeš se podílet na projektech, které promění tvůj pohled na marketing. Naučíš se pracovat s aktuálními daty a trendy, formovat úspěšné značky a řídit efektivní marketingové kampaně!

Proč studovat nové studijní obory na PEF MENDELU?

  1. Naučíš se pracovat s nejmodernějšími technologiemi a trendy v oboru a budeš se aktivně podílet na inovativních projektech.
  2. Máš možnost absolvovat zahraniční stáž a získat tak mezinárodní zkušenosti a kontakty.
  3. Budeš studovat v malých kolektivech s individuálním přístupem pedagogů a budeš mít dostatek prostoru pro rozvoj vlastních talentů.
  4. Získáš pevné teoretické základy a praktické zkušenosti v reálném prostředí díky úzké spolupráci s firmami a odborníky z praxe.
  5. Získáš prestižní certifikáty, které ti pomohou na trhu práce a otevřou dveře k atraktivním kariérním možnostem.
  6. Najdeš uplatnění v široké škále oborů a u renomovaných zaměstnavatelů v České republice i v zahraničí.

Přihlas se do nového programu do 24. května.

Staň se tím, kdo mění hru v oblasti managementu, marketingu, financí a informačních technologií. Máš na to! Věříme v tvůj talent a potenciál. Staň se součástí naší komunity a otevři dveře k úspěšné kariéře.

Více aktualit

Všechny aktuality