Hledáme studenty na výzkumnou expedici do Zambie: Research Expedition Mobility With Academic Staff 2024!

23. 4. 2024

Chceš zkoumat, jak zambijští zemědělci vnímají změnu klimatu a jak se s ní vyrovnávají? Přihlas se do 30. dubna na Research Expedition Mobility With Academic Staff 2024 a vyjeď na expedici do Zambie.

Jak se do Research Expedition Mobility můžeš zapojit?

Nabídka je otevřena všem studentům Mendelovy univerzity v Brně bez ohledu na fakultu. Hlásit se můžeš z LDF, FRMMS, ZF, AF nebo PEF. Stačí zaslat svůj životopis a motivační dopis v anglickém jazyce. Stručně v něm představ své myšlenky na uvedené téma výzkumu, plán práce, metodiku a očekávané výsledky.

S kým budeš spolupracovat?

Vše budeš moct konzultovat s akademiky, kteří jsou za expedici odpovědní – Martin Schmiedl, Ph.D. (FRRMS) a Jana Tulková (LDF). Pokud projdeš výběrem, pozvou si tě na osobní pohovor 10. května 2024.

Co tě na Research Expedition Mobility v Zambii čeká?

Vybraní účastníci obdrží letenky a stipendium ve výši 20 000 Kč. Účastní se školení, sběru dat a analýzy pod dohledem akademiků. Zkušenost z expedice potom může posloužit jako základ závěrečné práce nebo společné publikace. Za prezentaci výsledků tě odměníme 1 kreditem ECTS, který je volitelnou součástí výuky na FRRMS.

Termíny, které si zapiš:

• Deadline pro přihlášky: 30. dubna 2024
  • Osobní pohovor: 10. května 2024
  • Přípravné školení: květen a červen 2024
  • Expedice: září a říjen 2024

Máš dotazy?

Neváhej kontaktovat organizátory na e-mailu lenka.ludvikova@mendelu.cz.

Všechny aktuality a PEF v médiích