Jak začít podnikat již na univerzitě?

12. 2. 2020
Nový volitelný celouniverzitní předmět STARTUP MENDELU
Jak začít podnikat již na univerzitě? Co vše potřebuji znát a jaké musím získat praktické dovednosti pro založení vlastní firmy? Na tyto a další otázky z oblasti podnikání odpovídá nový volitelný celouniverzitní předmět STARTUP MENDELU realizovaný ve spolupráci s JIC.
  • Předmět je otevřen již od letního semestru 2020 pro všechny studenty MENDELU,
  • ohodnocen 2 kredity a ukončen zápočtem,
  • 6 workshopů pod vedením zkušených lektorů z praxe,
  • práce v týmech na vlastním nápadu či na nápadu někoho jiného,
  • ukončení předmětu formou prezentace podnikatelského záměru,
  • výhoda pro účastníky předmětu v případě přihlášení do soutěže „O nejlepší podnikatelský nápad MENDELU“, kde se rozdělí až 800 000 Kč.
Nejpozději do 09. 02. 2020 vyplň motivační formulář, na základě kterého vybereme 50 studentů, které informujeme prostřednictvím mailu 17. 2. 2020. Tito studenti budou následně automaticky zapsáni do předmětu STARTUP MENDELU a odesláním formuláře k tomu dávají svůj souhlas. Je možné se přihlásit jak v případě, že máš vlastní podnikatelský nápad, tak i v případě, že nápad nemáš a chceš zažít práci v týmu na nápadu někoho jiného. V prvním bloku budou kolem nejlepších nápadů vytvořeny týmy, ve kterých se následně bude pracovat po zbytek semestru. Další informace na mendelu.cz/startup nebo na mailu marcela.pfeiferova@mendelu.cz.