Stáž v Nizozemí

10. 2. 2022

V marketingové společnosti INKT

INTK je nizozemská marketingová společnost specializující se na online marketing pro neziskový a kulturní sektor. V současnosti spolupracujeme s organizacemi ve většině evropských států, a právě i v České republice. Rychle rosteme a potřebujeme tak nové kolegy do týmu.

Všechny stáže je možné absolvovat prostřednictvím programu Erasmus +. První stáž je zaměřená na online marketing, druhá na software development, třetí na iOS app development. Stejně tak je první pracovní pozice na plný úvazek zaměřená na digitální marketing a druhá na software development.

Více informací můžete najít na našich webových stránkách www.intk.com, na kterých se nachází i kontaktní údaje, kam mohou uchazeči posílat své případné přihlášky (CV a motivační dopis). Důležité je možná také podotknout, že nemáme specifický deadline pro podání žádosti o stáž/práci. Dokud jsou nabídky zveřejněné na našich webových stránkách, znamená to, že stále na dané pozice nabíráme kolegy. Stážisté navíc tvoří významnou část naší společnosti.

Contact:
Email: katerina@intk.com

Více aktualit

Všechny aktuality