Odhalte svět kryptoměn na konferenci CryptoNight 2023!

10. 8. 2023
CryptoNight 2023 je jedinečná konference, která se zaměřuje na současné trendy a budoucnost kryptoměn. Po dvou úspěšných ročnících se blíží třetí, který se uskuteční na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně, už 31. srpna.

Na CryptoNight 2023 se můžete těšit na inspirativní podvečerní akci, která nabídne unikátní pohled na svět kryptoměn. Renomovaní odborníci z oboru představí nejnovější trendy a novinky, které nám kryptoměny přinášejí. A co je nejdůležitější, nemusíte být expertem na kryptoměny! Stačí mít základní znalosti a nadšení, abyste si užili konferenci naplno.

Co vás čeká?

Těšte se na podvečerní akci plnou odborných přednášek a panelových diskuzí, které představí uznávaní odborníci z předních firem, jako je Coinmate, Anycoin, Altlift, Portu, Web3 Hub Zlín, Coinwage, Sparring a Vexl. Ať jste začátečník nebo zkušený investiční guru, najdete zde cenné informace pro každou úroveň znalostí.

Letošní témata

17:40 – Jak nakupovat krypto anonymně? Přednášející: Štěpán Borovka (Vexl)
Štěpán Borovka je profesionální basketbalista a zakladatel projektu More Buckets. Má zkušenosti v oblasti financí a sociálních médií. Na CryptoNight 2023 vás provede tématem, jak bezpečně nakupovat kryptoměny anonymně.

18:05 – Panelová diskuze: Druhé vrstvy Bitcoinu Panelisté: Roman Valihrach (Coinmate), Marek Kyrsch (Anycoin), Jakub Jedlinský (Altlift), Gabriel Ečegi (Coinwage)
Tato panelová diskuze bude zaměřena na druhé vrstvy Bitcoinu, včetně Lightning Network. Diskutující odborníci Roman Valihrach, Marek Kyrsch, Jakub Jedlinský a Gabriel Ečegi se zaměří na výhody, nevýhody a bezpečnostní aspekty těchto technologií.

19:10 – Regenerativní Finance (ReFi) jako evoluce DeFi Přednášející: Dalibor Černý (Sparring)
Dalibor Černý je právník a inovátor se zájmem o decentralizaci a web 3.0. Na CryptoNight 2023 vám představí koncept Regenerativní Finance (ReFi) a jeho význam v kontextu rozvoje DeFi.

19:35 – Panelová diskuze: Halving BTC a další cyklické jevy na trhu kryptoměn Panelisté: Jakub Jedlinský (Altlift), Jakub Valníček (Portu), Tomáš Hasík (Web3 Hub Zlín)
Tato panelová diskuze se zaměří na vliv halvingu BTC a dalších cyklických jevů na trh kryptoměn. Jakub Jedlinský, Jakub Valníček a Tomáš Hasík vám přiblíží výzvy a příležitosti, které tyto cyklické změny přinášejí.

Zábava a networking

CryptoNight není jen o kryptoměnách, ale také o zábavě a networkingu. Kromě bohatého programu budou mít účastníci možnost ochutnat tematické drinky, vychutnat si chutné občerstvení a zúčastnit se soutěží. Po skončení oficiální části programu je připravena afterparty, kde můžete navázat nové kontakty a setkat se s dalšími nadšenci do světa kryptoměn.

Fotogalerie z minulého roku CryptoNight 2022

Aktuální informace

Sledujte aktuální informace o konferenci na facebookové události akce či na jejich webových stránkách. Zde budou zajímavosti, potvrzení řečníky a další podrobnosti. Těšíme se na vás na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity, Zemědělská 1, Pavilon Q. Šipky vás dovedou, přikládáme i mapu.

Vstupenky

Vstupenky jsou již v prodeji. Doporučujeme si svou účast zajistit včas, protože kapacita je omezená. Cena vstupenky je 249 Kč a platit můžete běžnými platebními kartami nebo Lightning Networkem.

Soutěž o vstupenky na CryptoNight 2023

🎫 Máme pro vás 2 vstupenky na třetí ročník CryptoNight! 🎫

Kolik dolarů bude stát BTC dne 21. 8. 2023 v 18:00? Svůj tip můžete psát na pr@pef.mendelu.cz do půlnoci 20. 8. 2022. Vyhráváte, pokud budete svým tipem nejblíže ceně páru BTC/USD na burze Coinbase dle Tradingview🏆.

Dresscode

Na CryptoNight se představte v neformálním oblečení, které vám bude pohodlné a příjemné.

Přijďte se inspirovat na CryptoNight 2023

Přijďte na CryptoNight 2023 a získejte informace, které vám pomohou lépe porozumět světu kryptoměn a investovat do nich s jistotou. Připravte si své otázky a připojte se k diskuzím s odborníky. Těšíme se na setkání s vámi na této jedinečné akci!

Více aktualit

Všechny aktuality