Oslav 65 let PEFky aktivně: Našlap 65 000 kroků s PEFkou!

12. 4. 2024

Oslav 65 let PEFky aktivně! Připoj se k naší výzvě od 20. do 27. dubna a ujdi během týdne 65 tisíc kroků. Zlepšíš svou kondici, zdraví a při tom prozkoumáš Brno a přilehlé okolí, naší fakultu a kampus. Prvních 65 účastníků, kteří splní výzvu, získá exkluzivní merch Provozně ekonomické fakulty.

Jak se zapojit

1. Stáhni si do svého mobilu aplikaci Pacer pro počítání kroků.
  2. Choď, běhej, zdolávej schody – každý krok se počítá!
  3. Sleduj svůj pokrok v aplikaci.

Vyraz na ranní jogging, nebo si po škole vyběhni do parku. O víkendu můžeš s přáteli vyrazit na procházku do přírody. Nebo využij čas mezi přednáškami jen tak se procházej po fakultě.

Sleduj svůj pokrok na aplikaci

Nezapomeň, že každý krok se počítá. Sleduj svůj pokrok v mobilní aplikaci a dostaň se mezi prvních 65 vítězů!

Potřebuješ pouze aplikaci Pacer, ve které si vytvoříš profil a následně se přihlásíš do výzvy pomocí odkazu https://www.mypacer.com/challenges/BRC0T981?short_id=huxt51UB, nebo QR kódu vedle.

Pak už zbývá jen chodit!

65 000 kroků