O současnosti a budoucnosti kryptoměn - CryptoNight 2024

7. 8. 2024
CryptoNight 2024 je již čtvrtý ročník neformální podvečerní konference, která přináší nejčerstvější informace ze světa kryptoměn. Letošní ročník se uskuteční ve čtvrtek 29. srpna od 17:00 na Provozně ekonomické fakultě MENDELU.

Můžete se těšit na setkání kryptoměnové komunity, kde mohou informace načerpat jak lidé, kteří se v oboru orientují, tak i nováčci.

Na co se letos těšit?

Čekají vás přednášky odborníků, panelová diskuze a zároveň networking a spousta zábavy po skončení oficiální části programu.

Témata letošního ročníku

Psychologie Bitcoinu – Jakub Valníček

Jaké lekce z bestselleru Psychologie Peněz si můžeme odnést při investování do Bitcoinu a dalších kryptoměn? Co rozlišuje úspěšné investory od těch, kteří ztratili všechno? Jde pouze o štěstí, nebo je za úspěchem sofistikovaná investiční strategie?

Panel: Krypto v kontextu globální politicko-ekonomické situace a regulací

Předpokládání panelisté: Kirill Juran, Martin Novotný, Marek Kyrsch, Lubomír Valík

Luboš Kovařík – Budování bitcoinového startupu

Co obnáší vystavět bitcoinový projekt? Od validace nápadu po 10 000 uživatelů za 3 roky od vzniku Štosuj.cz. Inspirujete se ke startu podnikání v Bitcoinu?

Aktuální informace a vstupenky

Veškeré aktuální informace se dozvíte na facebookové události akce nebo na oficiálních webových stránkách, na webových stránkách najdete i veškeré informace o vstupenkách na akci. Budeme se na vás těšit na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity, Zemědělská 1, Pavilon Q. Šipky vás dovedou, přikládáme i mapu.

Soutěž o vstupenky

Letos pro vás máme 5 vstupenek na čtvrtý ročník CryptoNight!

Do komentářů pod příspěvkem na Facebooku nebo Instagramu PEF stačí napsat jméno řečníka, na kterého se nejvíce těšíte a tím se zařazujete do slosování. Ve středu 14. 8. náhodně vybereme z komentářů 5 šťastlivců 🍀, kteří vyhrávají vstupenku na tuto konferenci zdarma.