Výběrové řízení Erasmus+ a bilaterální dohody

13. 8. 2020
Oddělení mezinárodních vztahů a internacionalizace MENDELU vyhlašuje 2. kolo výběrového řízení 2020 na studijní pobyty a praktické stáže v rámci programu Erasmus+ a bilaterálních dohod. Přihlásit se můžete v termínu 17. 8. – 18. 9. 2020. Písemný a ústní jazykový test proběhne v termínu 28. 9. – 8. 10. 2020. Výsledky VŘ budou vyhlášeny 12. 10. 2020. Podrobné informace jak se přihlásit, o volných místech na univerzitách a nabídce stáží pro studenty PEF MENDELU naleznete na fakultních stránkách. V případě dotazů kontaktujte irena.doubkova@mendelu.cz (Erasmus+ studijní pobyty) nebo katerina.mlejnkova@mendelu.cz (Bilaterální dohody, stáže). Informace na univerzitních stránkách pro výjezdy v rámci programu Erasmus+: studijní pobyty, stáže. Informace na univerzitních stránkách pro výjezdy v rámci bilaterálních dohod: studijní pobyty, stáže.