Pozvánka na Letní školu Aula de Lengua y Cultura Española na Universidad Católica de Ávila

17. 1. 2024

s radostí vám sdělujeme informace o nadcházející Letní škole na Universidad Católica de Ávila.

Aula de Lengua y Cultura Española (Institut španělského jazyka a kultury) Termín: 1. – 26. července 2024

Nabízené kurzy:

• Španělský jazyk (6 úrovní)
  • Přehled španělské literatury / Literární kritika
  • Španělská kultura a civilizace (3 úrovně)
  • Obchodní španělština (2 úrovně)
  • Španělský mysticismus (2 úrovně)
  • Lékařská španělština (2 úrovně)

Kromě toho bude univerzita nabízet intenzivní kurzy španělského jazyka od 17. do 28. června 2024, s úrovněmi včetně Začátečník I a II a Středně pokročilý I a II (4 kredity každý kurz).

Unikátní vlastností institutu je kurz Úvod do španělského mysticismu, vedený uznávanými učenci. Tento kurz, nabízený buď ve španělštině nebo angličtině, se zabývá spisy sv. Terezie z Ávily a sv. Jana od Kříže.

Náklady na letní program (2024):

• 700 eur: Jeden 4-kreditový univerzitní kurz
  • 60 eur: Učebnice a výukové materiály na každý kurz
  • 800 – 900 eur: Univerzitní ubytování (ubytování a strava)

Přihlášky je třeba podat do 31. května 2024, víc informací zde.

Universidad Católica de Ávila byla založena v roce 1996 Diecézou Ávila. Cílem UCAV je připravit studenty na jejich profesní kariéry nabídkou programů akademické excelence a také poskytnout studentům pevnou intelektuální přípravu v křesťanském humanismu. Univerzita je situována s výhledem na středověké hradby Ávily, která byla vyhlášena památkou světového dědictví, a nachází se na vysokém kastilském návrší s horami Zapatero a Gredos v dálce.

Informace o kurzech, Ávile a Univerzitě najdete zde.