PEF MENDELU se stala partnerskou školou Obchodní akademie Kroměříž

12. 2. 2020
S radostí oznamujeme, že se od 16. března může PEF MENDELU titulovat partnerskou školou Obchodní akademie Kroměříž, která je počínaje stejným dnem stala Fakultní školou PEF MENDELU.
Spolupráci obou škol podepsali na Provozně ekonomické fakultě zástupce Obchodní akademie Kroměříž (OAK) PhDr. Mojmír Šemnický, MBA s děkanem PEF MENDELU doc. Pavlem Žufanem (na fotografii zleva). Ze smluvních podmínek plyne například spolupráce na středoškolských odborných činnostech, speciální Den otevřených dveří a další kurzy pro studenty Fakultní školy OAK, vzájemná propagace na webových stránkách a dalších internetových platformách. Partnerská škola PEF MENDELU se těší z propojení s Fakultní školou PEF MENDELU – Obchodní akademií Kroměříž!